pl en de
+48 602 724 870
biuro@moldesign.com.pl

O firmie

Biuro Konstrukcyjne MOLDESIGN zostało utworzone we wrześniu 2009 roku, z myślą o narzędziowniach i warsztatach, które nie posiadają własnych działów konstrukcyjnych. Znajdujemy się w Mielcu, w pobliżu Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK.

Podstawą naszej działalności jest projektowanie form wtryskowych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych dla przemysłu: AGD, motoryzacyjnego, opakowaniowego i elektrotechnicznego. Bazując na stałej współpracy z grupą inżynierów konstruktorów jesteśmy w stanie realizować kilka projektów jednocześnie.

W celu zapewnienia Państwu kompleksowej usługi możemy zaoferować obsługę od pierwszych szkiców koncepcyjnych poprzez wykonanie projektu wyrobu i narzędzia, budowę formy w narzędziowni, aż do finalnej produkcji.

Specyfika naszego biura to połączenie pasji i  doświadczenia inżynierów w obszarze projektowania form wtryskowych, wyrobów z tworzyw sztucznych z bardzo dobrą znajomością oprogramowania do projektowania Pro/ENGINEER Wildfire 5.0  jak i SolidWorks 2013. Dzięki temu obsługujemy projekty o różnym stopniu skomplikowania i złożoności.

Cieszy nas niezmiernie, że znaleźliście się Państwo na naszej stronie aby przekonać się, że jesteśmy godnym partnerem do współpracy.